fbpx

Warsztat online - Radość z muzyki

Poradź sobie z tremą i stań się muzykiem jakim zawsze pragnęłaś być

Szukasz odpowiedzi na te pytania?

t

Jak lepiej radzić sobie z tremą na scenie?

t

Jak efektywnie przygotowywać się do występu bez obaw o tremę?

t

Jak poczuć się pewniej i swobodniej na scenie?

t

Jak czerpać radość z gry tak jak kiedyś?

t

Gdzie poznać sprawdzone naukowo sposoby radzenia sobie z tremą?

t

Gdzie poznać skuteczne sposoby na radzenie sobie z poczuciem natłoku i trudności?

Jeżeli którekolwiek z tych pytań Cię nurtuje, to zobacz co Cię czeka na warsztacie, który dla Ciebie przygotowałam.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeżeli:

jesteś muzykiem

i zmagasz się z tremą, która utrudnia Ci efektywne przygotowanie do występu i samo występowanie

chcesz coś zmienić

a dotychczasowe sposoby poradzenia sobie z tremą nie przyniosły Ci oczekiwanych rezultatów

potrzebujesz elastyczności

masz dużo innych spraw na głowie i praca w z góry ustalonych godzinach, w konkretnym miejscu, do którego trzeba dojechać jest dla Ciebie sporym utrudnieniem

Sprawdź zawartość poszczególnych modułów:

Radość z muzyki

Dowiesz się w jaki sposób efektywnie korzystać z warsztatu. Dowiesz się na czym polega model, w duchu którego jest ten warsztat zaprojektowany. Określisz swoje cele na tym warsztacie.

Trema

Dowiesz się czym jest trema, czy lęk i strach są potrzebne? Dokonasz analizy swoich objawów tremy oraz dotychczasowych sposobów radzenia sobie z tremą.

Odpuszczanie

Dowiesz się dlaczego w Twojej głowie pojawiają się te wszystkie nieprzyjemne myśli oraz jak sobie z nimi radzić.

Flow

Dowiesz się co ma stan flow do tremy oraz jak wykorzystać wiedzę o flow i aktualnych osiągnięciach psychologicznych w radzeniu sobie z tremą.

Przełącznik

Dowiesz się jak sobie poradzić z niechcianymi uczuciami bez inwestowania w to poradzenie sobie energii.

Scena

Dowiesz się co zrobić gdy pojawiają się trudności oraz jak branie kroku w tył i przyjmowania perspektywy obserwatora może Ci pomóc w tremie.

To co ważne

Dokonasz analizy tego jaka jest droga, którą idziesz oraz jego jak chcesz działać w swoim życiu? Rozjaśnisz sobie, co jest dla Ciebie ważne?

Działaj!

Na bazie tego co dotychczas wypracowałaś, ustalisz plan działania i określisz cele.

Modułów

Lekcji video, ćwiczeń audio

Ćwiczeń w materiałach PDF

Co znajduje się w materiałach warsztatowych?

Nagrania video z ćwiczeniami i wiedzą

W 8 modułach znajdziesz ponad 40 lekcji z nagraniami video, w których wyjaśniam wiedzę stojącą oraz daję Ci okazję do ćwiczenia nowych umiejętności

Nagrania audio ćwiczeń

Część ćwiczeń nagrana jest w formie audio umożliwiającej skupienie się tylko na nabywaniu nowych umiejętności. Możesz ściągnąć te ćwiczenia na własny komputer i trenować nowe umiejętności gdzie chcesz i kiedy chcesz

Wsparcie grupy na forum

Forum umożliwia komunikację z uczestnikami warsztatu oraz realizację części ćwiczeń z lekcji. Na forum możesz też umieszczać pytania, na które będę odpowiadać w ramach sesji pytań i odpowiedzi

Sesje pytań i odpowiedzi

Każdy moduł, zaczynając od modułu 2. będzie kończył się podsumowaniem oraz sesją pytań i odpowiedzi NA ŻYWO, podczas której będziesz mogła rozwiać swoje wątpliwości i jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę

Materiały PDF z ćwiczeniami

Do każdego modułu dołączony jest plik PDF zawierający ćwiczenia. W sumie w całym kursie jest kilkadziesiąt większych i mniejszych ćwiczeń rozwijających Twoje nowe umiejętności

Dlaczego warsztat online?

Uniwersalne umiejętności

Zdobądź umiejętności i wiedzę, które możesz wykorzystać nie tylko w przygotowaniu do występu muzycznego i radzeniu sobie z tremą, ale również w codziennym Twoim działaniu.

}

Przedłużone korzyści

Uzyskaj dostęp do materiałów w tym do forum z przemyśleniami swoimi i współuczestników warsztatu przez rok

Elastyczny dostęp

Rozwiń swoje umiejętności z dowolnego miejsca i w dogodnej dla Ciebie porze

Chcę działać! Ile to kosztuje?

Regularna cena

397
  • 8 modułów
  • Nagrania video
  • Nagrania ćwiczeń audio
  • Zeszyty ćwiczeń do własnej pracy
  • Dostęp do forum
  • Roczny dostęp do wszystkich materiałów
  • 7 sesji pytań i odpowiedzi

FAQs – Często zadawane pytania

Ile kosztuje warsztat?

Cena warsztatu zależy od pakietu oraz czasu, w którym dokonujesz zakupu. Regularna cena wynosi 397 zł i może być niższa w okresowych momentach sprzedaży.

Jak zapłacić za udział w warsztacie?

Po dokonaniu zamówienia dostaniesz wiadomość e-mail z podanym numerem rachunku bankowego, na który należy dokonać przelewu.

Gdzie i kiedy będzie się odbywał warsztat?

Warsztat znajduje się na platformie kursowej Strefy Harmonii. Aktualnie nie jest znana data kolejnej edycji.

Czy po zakupieniu warsztatu będę mieć do niego dostęp od razu w całości?

Nie. Chcąc zapewnić maksymalną możliwą efektywność zdobywania kolejnych umiejętności zdecydowałam się na stopniowe „uwalnianie” materiału. Dzięki temu będziesz mieć mniej materiału do ćwiczenia w danym momencie. To zwiększa szansę przyswojenia nowych umiejętności.

Na jak długo otrzymuję dostęp do materiałów?

Dostęp do materiałów otrzymujesz na rok. Przez cały rok będziesz mieć dostęp nie tylko do nagrań wideo, audio ale również do forum oraz tego co wspólnie zostanie wypracowane tam z Twoją grupą warsztatową. Ćwiczenia w postaci plików PDF możesz ściągnąć na swój komputer.

Do kogo skierowany jest ten warsztat?

Do osób, które odczuwają tremę i chcą zmienić swój sposób działania, by bardziej cieszyć się muzyką i być muzykiem, którym pragną być.

Do osób, które nie mają możliwości na wyrwanie się na stacjonarne warsztaty.

Do osób, które są poza krajem, a chcą skorzystać z warsztatu teraz.

Do osób, które wolą pracować w zaciszu swojego domu, w dowolnej porze dnia.

Czy mogę kupić dostęp do tego warsztatu w każdej chwili?

Nie. Przez cały czas trwania warsztatu czuwam nad nim oraz przeprowadzam raz w tygodniu sesję pytań i odpowiedzi. Z tego powodu otwieram możliwość dołączenia do warsztatu tylko w ograniczonym czasie. Jeśli nie zdecydujesz się teraz, to będziesz musiała czekać na kolejną edycję.

Czy udział w warsztacie sprawi, że nie będę odczuwać tremy?

I tak i nie. Jak dowiesz się podczas warsztatu, uczucia które się w nas pojawiają w czasie odczuwania tremy są tak naturalne, że nie da się ich wykasować. To czego się nauczysz, to jak efektywnie radzić sobie z tremą by nie była dla Ciebie uciążliwa.

Czy mogę wykorzystać wiedzę z warsztatu w pracy z młodzieżą?

Tak. Praca, którą wykonasz w trakcie warsztatu da Ci narzędzia i wiedzę, którą będziesz mogła przełożyć na współpracę z młodzieżą. Nie zastąpi to Twoim podopiecznym kontaktu z psychologiem, gdyby był taki potrzebny. Niemniej wyposaży Cię w umiejętności i wiedzę, którą będziesz mogła wykorzystać nie tylko do pracy z sobą.

Witaj!

Nazywam się Maria Chełkowska-Zacharewicz i jestem psychologiem muzyki i trenerem. Muzykę kocham od najmłodszych lat, ale dopiero będąc na studiach zrealizowałam moje marzenie o szkole muzycznej. Jestem więc absolwentką szkoły muzycznej w klasie śpiewu.

Jako uczennica szkoły muzycznej miałam trudności z tremą i efektywnym przygotowaniem do występu. Zachodziłam wtedy w głowę dlaczego tak niewiele czasu w szkole muzycznej poświęca się aspektom psychologicznym pracy muzyka.

Dzisiaj pracuję jako nauczyciel akademicki, prowadzę badania naukowe, a także przeprowadzam szkolenia, warsztaty i zajęcia dydaktyczne. W mojej pracy wykorzystuję wiedzę opartą na dowodach naukowych.

Mam marzenie, aby muzycy mieli w procesie swojej edukacji szanse na rozwój nie tylko muzycznych umiejętności, ale również umiejętności związanych z przygotowaniem do występu, elastycznością psychologiczną i radzeniem sobie z trudnościami.

Masz pytania?

Jeśli nie znalazłaś tutaj odpowiedzi na swoje pytania, napisz do mnie.