fbpx

MODUŁ 1

Jak korzystać z tego warsztatu?

Witaj! Cieszę się, że jesteś tutaj razem ze mną i chcesz jeszcze lepiej i efektywniej radzić sobie z tremą i trudnościami z nią związanymi. Za chwilę zaczniemy. Zanim to jednak nastąpi, zobacz w jaki sposób pracować z tymi materiałami, żeby możliwie efektywnie je wykorzystać i wynieść z tego warsztatu możliwie jak najwięcej dobrego.

 

W tym filmie dowiesz się:

  • o skuteczności modelu, w którym przygotowany jest warsztat oraz tym co robić, gdy Twój umysł zgłosi wątpliwości podczas wykonywania ćwiczeń warsztatowych;
  • jakie materiały i narzędzia będą do Twojej dyspozycji i jak z nich korzystać;
  • w jaki sposób pracować podczas całego warsztatu, by zwiększyć szansę na jego możliwie efektywne wykorzystanie.

MODUŁ 1

Model leżący u podstaw warsztatu?

Warsztat oparty jest na modelu terapii akceptacji i zaangażowania, który jest coraz bardziej popularny. Jego popularność nie wynika jedynie z tego, że jest bardzo ludzki, elastyczny i blisko problemów człowieka, ale przede wszystkim z rosnącej liczby badań naukowych pokazujących, że terapie i treningi prowadzone w oparciu o ten model są bardzo efektywne.

Warsztat ten nie jest terapią, ale rodzajem treningu psychologicznego wykorzystującego wszystkie procesy, które w terapii akceptacji i zaangażowania znalazły wysoką efektywność działania i pomagania ludziom w radzeniu sobie z różnorodnymi trudnościami.

 

W tym filmie wyjaśniam na czym polega model, w którym będziemy pracować.