fbpx

Zastrzeżenia prawne

Niniejsze wyłączenie odpowiedzialności dotyczy witryny www.strefaharmonii.pl, konta na platformie Facebook Strefa Harmonii – Psycholog muzyki i profilu na platformie Instagram @psychologmuzyki.

Korzystanie ze strony internetowej

Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i nie mają na celu zastąpienia leczenia lub konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą.

Korzystanie z mediów społecznościowych

Informacje zawarte na kontach mediów społecznościowych należących do Strefa harmonii Maria Chełkowska-Zacharewicz służą wyłącznie do celów edukacyjnych i nie mają zastępować leczenia lub konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą. Komunikacja w jakiejkolwiek formie za pośrednictwem platform mediów społecznościowych nie stanowi żadnej relacji terapeutycznej ani biznesowej.

Ze względu na poufność, dawni i obecni klienci nie powinni komentować ani wysyłać bezpośrednich wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Referencje

Zabieganie o referencje od prywatnych klientów jest nieetyczne, a ze względu na poufność sugeruje się, aby byli lub obecni klienci nie pisali recenzji na żadnej platformie.

Nie masz obowiązku zakupu jakiejkolwiek książki, produktu lub usługi polecanej na tej stronie. Nie odpowiadam za jakość ani satysfakcję z jakiegokolwiek zakupu.

Skontaktuj się ze mną poprzez adres e-mail: maria@psychologmuzyki.pl

Obowiązuje od 16 września 2020 r